ТОВ «Томаківський завод литої тари» - це Ваш новий надійний партнер на ринку упаковки для яєць. Наш завод один з наймолодших постачальників горбкуватою прокладки для яєць на території України.

Ми вже встигли завоювати довіру багатьох великих виробників яєць в країні своєю якістю і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Наше підприємство постійно вдосконалює свою технологію виробництва та обладнання, щоб завжди відповідати сучасним вимогам в цій галузі. Тому багато наших клієнтів сміливо продають свій продукт в нашій упаковці на експорт.

«Томаківський завод литої тари» - має зручне географічне розташування, а також гарну транспортну розв'язку. Завод розташований на трасі національного значення H23 Запоріжжя-Кривий Ріг-Кропивницький. Дані факти сприяють ефективній, швидкій і не дорогій логістиці, що в наш час важливо.


Виготовлення горбкуватої прокладки відбувається на вакуум-формувальній машині одного зі світових лідерів в даній сфері виробництва. Продуктивність підприємства становить 80 мільйонів штук в рік, а складські приміщення здатні вміщати 9 мільйонів штук готової продукції.

Підприємство виробляє паперову горбкувату прокладку місткістю на 30 яєць, декількох типів 20Т (по 100 штук в пачці), 20ТА (по 120 штук в пачці) і CARGO TA (по 108 штук в пачці). Всі види успішно використовуються на автоматичних пакувальних лініях типу Moba, за одним винятком, що прокладки 20ТА і CARGO TA призначені для більш ефективного розбору на автоматі.

Наша продукція виготовляється відповідно до вимог ТУ У 17.2-34893917-001: 2014 "Прокладки горбкуваті для упаковки яєць".У 2020 році наше підприємство розширило свій асортимент виробництвом фруктових підкладок (альвеола) розміром 600x400 і 480x285 (по 160 штук в пачці), яка виробляється згідно вимог ТУ У 17.2-33644098-003: 2016 «Вироби з литої тари для пакування продукції харчового та промислового призначення». Дана продукція поставляється нами на дерев'яних піддонах.

Якість нових виробів вже позитивно оцінили багато сільськогосподарських підприємств, внаслідок чого продукція нашого підприємства миттєво стала популярною як у вітчизняних аграріїв, так і у європейських.