ТЗЛТ один з наймолодших постачальників горбкуватої прокладки для яєць на території України. Ми вже встигли завоювати довіру багатьох великих виробників яйця в нашій країні своєю якістю і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Наше підприємство постійно розширює асортимент і нарощує обсяги виробництва, вдосконалює свою технологію і обладнання, щоб завжди відповідати сучасним вимогам в цій галузі.

  Нове виробництво, нові можливості

  Нове виробництво, нові можливості
  03.06.2020

  Як і планувалося раніше, незважаючи на непросту ситуацію в усьому світі на тлі нестабільної епідеміологічної обстановки, наше підприємство знайшло можливість запустити абсолютно нову виробничу лінію, якій мало аналогів у всьому світі по виробничій потужності.

  Докладніше
  Прагнення до нових стандартів виробництва

  Прагнення до нових стандартів виробництва
  11.12.2019

  Протягом 2019 року ТЗЛТ успішно впроваджує у себе на виробництві Інтегровану систему менеджменту з метою отримання міжнародного сертифікату ISO. Ми сповнені прагнення робити нашу продукцію ще якісніше, підвищити безпеку і ефективність роботи нашого виробництва.

  Докладніше
  Освоюємо вид упаковки для фруктів

  Освоюємо вид упаковки для фруктів
  08.10.2019

  З розвитком вітчизняної аграрної промисловості і успішним виходом продукції цього сегменту на європейський ринок, з'являються нові вимоги до транспортування деяких видів сільськогосподарської продукції в цілях збереження презентабельного виду продукту. Також ці вимоги стають актуальні і для внутрішнього ринку. Продавець вже хоче привертати увагу до свого товару і презентувати його як продукт преміум якості, змінивши для нього усього лише упаковку.

  Докладніше
  Нова яєчна упаковка для експорту

  Нова яєчна упаковка для експорту
  15.08.2019

  Все більше вітчизняних виробників яєць поставляють свою продукцію, як у ближнє, так і в далеке зарубіжжя. Продукція експортується як в європейські країни, так і в країни Африки і Азії. При таких великих відстанях для продавця потрібно скорочення транспортних витрат, оптимізацію завантаження, а головне збереження продукту. В зв'язку з цим до яєчного лотка вже застосовані особливі вимоги за розміром і опором до вологи.

  Докладніше