Як і планувалося раніше, незважаючи на непросту ситуацію в усьому світі на тлі нестабільної епідеміологічної обстановки, наше підприємство знайшло можливість запустити абсолютно нову виробничу лінію, якій мало аналогів у всьому світі по виробничій потужності.

Особливу гордість у нас викликає той факт, що ця лінія представлена вітчизняним інженерно-виробничим підприємством "SEM Technology", досвідченим виробником обладнання в целюлозно-паперовій промисловості, і зібрана на 90% з комплектуючих зроблених в Україні. Грунтуючись на сучасних тенденціях у виробництві паперової литої тари, фахівцям вдалося розширити можливості нашого підприємства і оптимізувати виробничий процес з мінімальною участю в ньому робітників на лінії. Завдяки їх знанням і досвіду ми також змогли значно поліпшити і своє основне виробництво горбкуватою прокладки для яєць.

Наша нова лінія по виробництву паперової литої тари здатна виготовляти фруктові підкладки різних видів, контейнери для упаковки яєць, підстаканники та інші види пакувальної тари.

В даний момент ми успішно виробляємо широкий асортимент яблучних підкладок розміром 600x400 і 480x285, дані формати підкладок призначені як для транспортування яблук в ящиках, так і для презентації в торгових залах. Якість нової продукції вже встигли позитивно оцінити багато сільськогосподарських підприємств, а напередодні сезону фруктових культур продукція нашого підприємства миттєво стала популярною як у вітчизняних аграріїв, так і у європейських.
Більш детальну інформацію можна дізнатися з сюжету.